VINYLOVÉ PODLAHY

Lepené vinylové podlahy

Vinylové podlahy lepené poskytují majitelům ideální uživatelské vlastnosti. Podlahy dodávané naší společností jsou bez ftalátů a formaldehydu. Tyto vinylové podlahy imitují dřevo, kámen, dlažbu, textil nebo abstraktní vzory a jejich aplikace je prováděna do disperzního lepidla s vlákny pro lepení vinylových podlah.

Podklad musí být ideálně rovný, proto pod tento typ podlahy provádíme stěrkování podkladu.

Spoustu dalších dekorů si můžete prohlédnout v naší vzorkovně.

Vinylové plovoucí podlahy click

  • Celovinylové plovoucí podlahy
    Také označované jako celoplastové plovoucí vinylové podlahy či tzv. čistý vinyl jsou zvlášť vhodné pro podlahové topení a rekonstrukce podlah z důvodu nízké výšky 4 – 5 mm. Pod celovinylové podlahy doporučujeme použít akustické podložky pod vinylové plovoucí podlahy.Ty jsou vyráběny s parametry důležitými pro stabilitu podlahy, prodloužení životnosti a k dosažení maximálního akustického útlumu.
  • Vinylové plovoucí podlahy na HDF desce s korkem (vinylcork)
    Podlahy s korkovou podložkou poskytují vysoký útlum hluku -14 dB, příjemný teplý omak a komfort při došlapu. Konstrukce na HDF desce má tloušťku 9,5 ‒ 10 mm, která je ideální na výměnu za původní laminátovou plovoucí podlahu. Nemusíte upravovat podklad, stejná výška u zárubní a dveří. Rychlá a čistá výměna během pár hodin.
  • Vinylové plovoucí podlahy na kompozitní desce

Spoustu dalších dekorů si můžete prohlédnout v naší vzorkovně.

LAMINÁTOVÉ PLOVOUCÍ PODLAHY

Laminátová podlaha je vrstvená podlaha z dřevovláknité MDF desky a z vrchní vrstvy laminátu s dekorativním potiskem, který chrání krycí vrstva. Podlaha se vyznačuje vysokou zatížitelností, stabilitou, snadnou údržbou i montáží. Někdy jsou hrany lamel zkosené a vznikají tak V-spáry, které umocňují dojem skutečné prkenné podlahy ze dřeva.

Spoustu dalších dekorů si můžete prohlédnout v naší vzorkovně.

DŘEVĚNÉ PODLAHY

Vyrábí se ze tří vrstev masivního dřeva, z nichž každá je jinak široká. Dřevěná podlaha se hodí téměř do jakéhokoliv interiéru, je velice příjemná a udržuje teplo. Na typu dřeviny pak závisí i tvrdost samotné podlahy, proto před koupí zohledněte také to, jak moc bude podlaha zatížena. Podlahy jsou dodávány již s povrchovou úpravou a můžete si vybírat z rozmanitých druhů dekorů.

Spoustu dalších dekorů si můžete prohlédnout v naší vzorkovně.

PVC PODLAHY, LINOLEA

Linoleum, velmi oblíbený druh podlahových krytin, nabízí výběr z mnoha barevných variant, díky kterým si každý vytvoří vzor podlahy podle své fantazie. Je omyvatelné vodou i běžnými desinfekčními prostředky. Nespornou výhodou je vysoká zvuková i tepelná izolace, proto jsou vhodné pro byty se slabými zdmi i podlahami. Snadnou údržbu a dlouhou životnost ocení opravdu každý.

Spoustu dalších dekorů si můžete prohlédnout v naší vzorkovně.

KONTAKT

BOMI FLOOR, s.r.o.

Vzorkovna:
Kročehlavská 238, 272 01 Kladno
T: +420 312 53 8178
M: +420 725 843 833
E: obchod@bomifloor.cz

Otevírací doba:
PO - PÁ   8:30 - 17:00 | SO   9:00 - 12:00

Potřebujete poradit? Napište nám:

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.